Tvorba hrobů, hrobek
a urnových pomníků
Tvorba hrobů, hrobek
a urnových pomníků
Tvorba hrobů, hrobek
a urnových pomníků

RENOVACE HROBŮ, HROBEK A URNOVÝCH POMNÍKŮ

Renovace památek představuje nejen technickou záležitost, ale skutečný umělecký proces. Jsme odborníci, vždy odvádíme profesionální práci, používáme osvědčené postupy a nejmodernější materiály. Naše služby přizpůsobujeme individuálním požadavkům zákazníka, aktuálnímu stavu původních materiálů památky a její historické hodnotě. Cenu vám vždy přizpůsobíme na míru. Rozsah a rozsah opravy hrobu je na Vás. Snažíme se provést co nejvíce prací přímo na místě bez nutnosti přepravy jednotlivých dílů, čímž se sníží celková cena za opravu hrobu.

Starší památky, které často po letech ztratily svůj původní lesk a mohou být postiženy poškozením, uvolněním nebo nakloněním, jsou častým objektem našich renovací. Pro dosažení optimálního výsledku může být nezbytné provést komplexní postupy, včetně demontáže původního hrobu, vytvoření nového železobetonového základu a přeinstalace jednotlivých částí památky. Práce, jako je broušení jednotlivých dílů, mohou být provedeny buď přímo na místě, nebo v naší dílně s ohledem na zachování autenticity a detailů.

Individuální přístup k renovaci zahrnuje i možnost výměny poškozených částí hrobu za nové. Při zachování původního písma nabízíme možnost jeho repase, broušení a vytvoření nové podoby, což vede k obnovení jeho lesku a zároveň k oživení celé památky. Renovace s láskou k tradici a precizností k detailům - takto oživujeme minulost a vytváříme prostor pro nové vzpomínky.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.