Tvorba hrobů, hrobek
a urnových pomníků
Tvorba hrobů, hrobek
a urnových pomníků
Tvorba hrobů, hrobek
a urnových pomníků

PŘÍPISY NA HROBY, HROBKY A URNOVÉ POMNÍKY

Ručně sekané písmo je vysoce uměleckým vyjádřením, které se zcela věnuje každému vysekanému detailu. Každé písmeno je vytvořeno s pečlivostí a precizností, což vytváří unikátní a jedinečný dojem. Tato metoda představuje mistrovství v umění kamene a vytváří nápisy, které zůstávají v paměti navždy.Tato metoda se často využívá při doplňování textu do již existujících památek s původním ručně sekaným písmem. Vzhledem k náročnosti výroby je ručně sekané písmo nejenom uměleckým prvkem, ale také připomínkou tradice a řemeslné dovednosti. Zvýraznění písma zlacením, stříbřením nebo barevným dotekem dodává přípisům na hřbitově dodatečný šarm a osobitost.

Provádíme písmo do náhrobních desek ze žuly a mramoru, obnovu starého písma na hrobech a jeho zlacení, stříbření nebo barvení. Zlatíme pravým plátkovým zlatem 23,75ct.(karátů). Stříbříme plátkovým stříbrem s vysokou odolností, barvíme speciální barvou určenou na kámen. Písmo se může barevně upravovat a stínovat.  Přípisy na pomníky včetně barvení děláme přímo na hřbitově. Nový text dokonale přizpůsobíme typu písma předchozího nápisu.

Každý ručně vysekaný nápis na hřbitově nese s sebou příběh a identitu, která vypráví o respektu k těm, kdo nás opustili. Připojte se k nám na cestě za tradičním a vkusným způsobem vyjádření vzpomínek, který přesahuje čas a vytváří neztratitelný otisk v kameni.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.