Tvorba hrobů, hrobek
a urnových pomníků
Tvorba hrobů, hrobek
a urnových pomníků
Tvorba hrobů, hrobek
a urnových pomníků

TVORBA PÍSMA NA HROBY, HROBKY A URNOVÉ POMNÍKY

Vstupte do světa kamenického umění, kde každý nápis na hrobě nebo pomníku nese v sobě hluboký význam a jedinečnost. Písmo, jakékoli a jakkoli zdánlivě jednoduché, se stává mostem mezi minulostí a přítomností, vyprávějícím příběh každého života. V naší dnešní éře se při tvorbě písma na památnících otevírají nové možnosti, ať už prostřednictvím pískovaného reliéfu nebo jemné elegance kovových nápisů. Připojte se k nám na cestě za trvalým a vkusným vyjádřením vzpomínek v kamenném podání.

PÍSMO PÍSKOVANÉ

Písmo v pískovaném provedení je v dnešní době nejpoužívanější formou vyjádření našich emocí na památnících. Jeho výhodou je rozmanitost dostupných písem a možnost vizualizace designu textu před jeho vytvořením. Umožňuje vytvořit detailní a precizní písmo, které lze dále zdůraznit zlacením, stříbřením nebo barevným zvýrazněním. Každý kamenný reliéf nese s sebou unikátní příběh, zapsaný nejen slovy, ale i uměleckým pohledem na písmo samotné.

PÍSMO KOVOVÉ

Pro ty, kteří hledají odlišný estetický vzhled památky, nabízíme také možnost kovových nápisů. Tato alternativa poskytuje širokou škálu povrchových úprav, včetně bronzu, zlata, černého zlata, kartáčované a nebroušené nerezové oceli. Výběr písma u kovových nápisů sice není tak rozsáhlý jako u pískovaných písem, avšak každý druh povrchové úpravy poskytuje možnost vytvořit kontrast s barevným odstínem kamene. Samotná montáž kovových nápisů se provádí precizním vrtáním a lepením, což zajišťuje pevný a trvanlivý výsledek. Tímto způsobem je zaručena nejen krása, ale i dlouhá životnost vytvořeného písma na hrobu, hrobce či urnovém pomníku.

Provádíme písmo do náhrobních desek ze žuly a mramoru, obnovu starého písma na hrobech a jeho zlacení, stříbření nebo barvení. Zlatíme pravým plátkovým zlatem 23,75ct.(karátů). Stříbříme plátkovým stříbrem s vysokou odolností, barvíme speciální barvou určenou na kámen. Písmo se může barevně upravovat a stínovat. Podle druhu a barvy kamene vám pomůžeme s výběrem typu a barvy písma.

Věnujte pozornost každému detailu a nechte naše umělecké řemeslo zapsat vaše vzpomínky v kamenné podobě, která bude odolávat času a vytvoří trvalý odkaz na vaši lásku a úctu k těm, které máte rádi.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.